Andreas Gunnérius

Försäljning, utprovning
0225 28 69 02
andreas@anpassarna.se

Kock & mikrobryggeri 75%

Henrik Gunnérius

Försäljning, utprovning
0225 28 69 04
henrik@anpassarna.se

Vindsurfing & e-Cross 70%

Claes Philippen

Försäljning, utprovning
0225 28 69 10
claes@anpassarna.se

Hundar & jakt 78%

Roger Eriksson

Försäljning, utprovning
0225 28 69 09
roger@anpassarna.se

Fjäll & armcykel 79%

Patrick Engström

Verkstadschef
0225 28 69 08
patrick@anpassarna.se

Motorsport 73%

Ingela Eck

Planering, beredning
0225 28 69 11
ingela@anpassarna.se

Hästar 81%

Daniel Andersson

Ekonomi, administration
0225 28 69 03
daniel@anpassarna.se

Trav 88%

Hans Andersson

Tekniker, skrädderi & mekanik
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

Jakt & fiske 67%

Mats Eriksson

Tekniker, elektronik
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

Muskelbilar 73%

Anders Grundén

Tekniker, elektronik
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

LIF hockey 86%

Jawad Jasem Kadhem

Tekniker, mekaniker & rekond
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

Matlagning 64%

Robert Jonsson

Tekniker, mekanik
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

Familj & motorsport 81%

Peter Larsson

Tekniker, mekanik
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

Bilar & bilar & bilar 90%

Mikael Lindkvist

Tekniker, elektronik
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

VR & simulatorer 66%

Håkan Persson

Tekniker, mekanik
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

Speedway, blues & botanik 85%

Malin Stråhle

Tekniker, elektronik
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

Nybyggt hus & bowlingelit 91%

Mats Westlund

Tekniker, mekanik
0225 28 69 00
info@anpassarna.se

Folkdans 58%